טאי קאי חגיגי, 2014, באילת

דוג'ו הים האדום גאה לארח באילת בפעם השלישית, את הטאי-קאי השנתי הבינלאומי של הבוג'ינקאן נינג'וצו - אומנות הלחימה המסורתית של הנינג'ות. השנה הזו הטאי קאי יעמוד בסימן חגיגות ה-40 שנה לבוג'ינקאן בישראל - שהחל עם חזרתו של שיהאן דורון נבון בשנת 1974 משהות ארוכה ביפן והביא עימו את הנינג'וצו לארץ.

 

דורון היה המערבי הראשון שזכה לדרגת שיהאן (מורה מכיר) בארגון הבוג'ינקאן והראשון שייסד דוג'ו של נינג'וצו מחוץ לגבולות יפן.  מאז פרישתו של דורון הפכו תלמידיו הראשונים למורים הבכירים של השיטה בארץ ובעולם וזהו למעשה האירוע הראשון בו מתאספים כל תלמידיו הבכירים לחלוק כבוד לו, לנינג'וצוולמשפחת הבוג'ינקאן. האירוע  פתוח לכל משתתפי הבוג'ינקאן בארץ ובעולם, מכל הענפים, הדרגות והוותק. הינכם מוזמנים להשתתף בחוויה ייחודית של לימוד, כבוד, והעשרה הדדית, באווירה הקסומה של העיר אילת. 

 

אוכל:

ארוחות ערב כשרות בימים חמישי ושישי כלולות במחיר ההשתתפות, וכן כיבוד קל, מים קרים ושתיה חמה במהלך האימונים. ניתן יהיה לרכוש אוכל ושתיה במסעדת החוף במחירים מוזלים למשתתפי הכנס.

 

אימונים:

נושא הטאי קאי הוא חזרה לשורשים - קיהון הבסיס שמחבר את כולנו. האימונים יערכו בימים חמישי בשעות הערב, שישי בוקר וצהריים ושבת בבוקר. את האימונים יעבירו כל המדריכים הבכירים של הבוג'ינקאן בארץ לקבלת מגוון גדול ככל האפשר של השקפות עולם ותובנות. זוהי הזדמנות פז להתוודע לגישות שונות ולטעום מארבעים שנים של התפתחות אישית וקבוצתית של אומנות הלחימה החכמה והמגוונת ביותר בעולם.

 

מחיר:

על מנת למזער את מחיר ההשתתפות ולמקסם את כמות המשתתפים בטאי קאי, הסכימו כל המורים המלמדים בטאי קאי ללמד בהתנדבות מלאה וללא תמורה כספית. מחיר הטאי קאי משקף באופן ישיר את עלויות השימוש בחוף על מתקניו השונים, עלות הארוחות ועלויות ארגון שונות. את הטאי קאי מארגנים חברי דוג'ו הים האדום בהתנדבות מלאה מתוך כוונה אמיתית ליצור אירוע ששייך לכולנו - חברי הבוג'ינקאן בישראל ובכלל!

 

תאריך: 

 מה-4/12/14 יום חמישי עד ה-6/12/14 יום שבת

  

מיקום: 

חוף הדקלאילת

 

לינה:

העיר אילת מציעה מגוון רחב של אפשרויות לינה במחירי חורף נוחים ביותר. ריכזנו כאן מספר אפשרויות ללינה (הרשימה מתעדכנת תדיר). כמו כן למעוניינים ניתן יהיה לישון בחוף בתנאי קמפינג ללא עלות.